0 0,00 грн

Про нас

Про компанію Компанія Аллєгро-опт була заснована в 1996 році, спочатку займалася виробництвом і продажем аудіо та відео касет. У 2004 році була зареєстрована торговельна марка Videx. З цього часу пішов відлік глобального розвитку компанії. У 2004 році компанія пробує свої сили у виготовленні dvd і cd дисків під своєю торговою маркою, для чого купується перше обладнання.
about img 1
ellipse img
1996
about img 2
Реалізація З розвитком торгової мережі компанія розвиває свій асортимент, доповнивши його фотопапером, створеним для струменевого друку під торговою маркою Videx. У 2008 році оновлюється обладнання для для виробництва DVD та CD дисків. Зараз компанія Аллєгро-опт є одним з лідерів продажу dvd, cd дисків, фотопаперу, чистячих засобів. Батарейки торгової марки Videx вже знайшли своє місце на прилавках магазинів і супермаркетів України. Нашими партнерами є мережа супермаркетів Ашан, АТБ, Фоззі.
2008
Інновації Компанією ведеться постійний контроль якості продукції, що продається. Менеджери компанії регулярно відвідують найбільші виставки Гонконгу та Німеччини, відстежуючи розвиток нових технологій і напрямків ринку витратних матеріалів.
Відкриваються представництва у великих містах України, розширюється дилерська мережа. В асортимент товарів постійно додаються нові позиції товарів і категорій, з 2011 року компанія Алегро-опт є єдиним партнером компанії Havit (Hong Kong) - постачальником інноваційних товарів IT технологій.
about img 3
ellipse img
2011
about img 4
Videx LED Компанія Алєгро-Опт під торговою маркою Videx починає випуск і продаж Led лампочок. Якість і асортимент відразу привертає увагу покупців та лампочки Videx стають популярними і затребуваними.
ellipse img
2014