Wired Membrane Gaming Keyboard HAVIT HV-KB101L RGB Black
Wired Membrane Gaming Keyboard HAVIT HV-KB101L RGB Black - photo
Out of stock
Article: HV-KB101L, black
Product code: 27972
Price:
+ 25.5 bonuses
Notify availability
View similar products
Delivery methods:
New post - icon
Delivery to a branch/postbox or address delivery by courier.
Payment methods:
  • Payment online
    ApplePay - logo
    GooglePay - logo
    Visa - logo
    Mastercard - logo
  • Tranfer to account
Product characteristics
  • Number of keys:
    104
  • Connectivity options:
    USB
  • Length of cable:
    1.35m
  • Input current:
    100mA
  • Compatibility:
    Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac
  • Backlight:
    Так
  • Keyboard Layout:
    Ukrainian + English
  • Key Life:
    10 mln
  • Overall dimensions:
    437mm х 128mm х 30mm
    • Materials:
      Plastic
    • Colour:
      Black
    • Weight:
      530g
    • Warranty period:
      1 year
    • Quantity in carton:
      20pcs
    • Barcode:
  • All
Description
Мембранна ігрова клавіатура дротова HAVIT HV-KB101L RGB Black готова до роботи одразу після підключення до USB порту і не потребує встановлення додаткових драйверів. Вона сумісна з Windows 7/Windows 8/Windows 10/Windows 11/Linux/Mac. На клавіатурі присутні мультимедійні клавіші Fn, використання яких дозволяє значно зручніше і швидше оперувати діями при відтворенні мультимедіа та під час роботи в браузері. Клавіші мають тривалий термін служби – до 10 млн. натискань. Виріб має ергономічний дизайн. Ще однією особливістю клавіатури є функція RGB підсвітки та можливість нею керувати, що робить клавіатуру зручною для використання в темряві або в місцях з поганим освітленням. Окрім того, підсвітка створюватиме особливу атмосферу для геймерів. Довжина кабелю клавіатури – 1.35мм, що дозволяє використовувати її з комфортом та зручністю.